Vis enkelt innlegg
Gammel 08-12-11, 01:12   #14
Supera
Seniormedlem
 
Supera sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2009
Hvor: Moi
Alder: 41
Innlegg: 4.053
Supera er bare helt fantastiskSupera er bare helt fantastiskSupera er bare helt fantastiskSupera er bare helt fantastiskSupera er bare helt fantastiskSupera er bare helt fantastiskSupera er bare helt fantastiskSupera er bare helt fantastiskSupera er bare helt fantastiskSupera er bare helt fantastiskSupera er bare helt fantastisk

Sv: Den farlige palmeoljen

Å herregud! For et tåpelig utsagn på den linken til Kanutten:

Sitat:

Ose begynte å engasjere seg i spørsmålet om palmeolje da han oppdaget at Nugatti inneholder det usunne fettet. Men Nugatti er ikke alene. I svært mange ferdigprodukter som kaker, pålegg, chips, kjeks og fritert mat, finnes palmeolje. Til og med i en del babymat. En opptelling miljøorganisasjonen Friends of the Earth har gjort, viser at palmeolje finnes i ti prosent av maten som selges i norske matbutikker.

- Det spises 450.000 brødskiver Nugatti hver dag, og jeg tenkte at det er unødvendig å utsette de små barna for dette, sier Ose.

OMG! OMG! Skulle tro palmeolje var ren gift slik han snakker om det. Det er snakk om NUGATTI og så reagerer han på palmeoljen men ikke på havet med sukker som er i?!? Unødvendig å utsette barna for det, ja. Ikke gi dem nugatti da! De har ikke godt av alt det sukkeret uansett!

__________________
-smileyen er snill, ikke sarkastisk! Nemlig!

Delmål 1: -10 kg. Delmål 2: BMI 40:
Supera er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Tester ut ZC Svar med sitat