Vis enkelt innlegg
Gammel 14-12-11, 15:39   #11808
Zillah
Seniormedlem
 
Zillah sin avatar
 
Medlem siden: May 2010
Hvor: sånn omtrent 62°47'7.85"N 7°31'26.92"Ø
Innlegg: 1.365
Zillah er veldig godt liktZillah er veldig godt liktZillah er veldig godt liktZillah er veldig godt liktZillah er veldig godt liktZillah er veldig godt liktZillah er veldig godt likt

Sv: "Jeg lurer på"-tråd, forhåpentlig med enkle, korte svar

Opprinnelig lagt inn av Cyan, her.

Dette er sikkert et kjempeteit spørsmål, men jeg lurer på om det er noen potter som er bedre enn andre (med tanke på komfort og sånn)

Vi hadde "hjertepotte" frå BabyBjörn som var veldig bra. Vi har ho for så vidt enda, men potta er ikkje i bruk så ofte ettersom minstemor er nesten 5 Ville kikka etter ei slik, om dei framleis er i sortimentet, da. Står stødig på golvet, forma etter stumpen slik at ho er behageleg å sitte på, og går litt opp foran, så det blir mindre uhell spesielt for gutane når dei tissar.

Vedlagte bilder
Filtype: jpg potte.jpg (57,0 KB, 2 visninger)
__________________

Zillah er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Mitt ideal: jeger- og sankerlivsstil. I praksis: det eg har råd til på butikken for å overleve.