Vis enkelt innlegg
Gammel 15-12-11, 16:51   #9
Imse
Seniormedlem
 
Imse sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2005
Hvor: Hedmark
Innlegg: 9.680
Imse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastisk

Sv: Marvposteier, blir du med og komponerer en oppskrift?

Opprinnelig lagt inn av Zincite, her.

Om du bruker kokosmel så tror jeg det er lurt å ha litt fiberhusk i for at det skal henge sammen jeg har laget pizzadeig med kokosmel, fiberhusk, olivenolje og vann.. det ble veldig vellykket. Laget paideig med smør og kokosmel. Det smakte godt, men ble smulete.
Leste også litt om kokosmel et sted, siden det suger mye veske - så kan det være lurt å bruke mer fett eller kokosmelk i stedet for vann for å få passe konsistens. Bare et tips som du kanskje alt vet om.

Godt poeng! Mulig egg funker også, egg funker utmerket som bindemiddel i feks nannahs knekkebrød når man ikke har fiberhusk. I flere av paideig oppskriftene til Bestemor er det egg.

Imse er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ketogent 0-20 Svar med sitat