Vis enkelt innlegg
Gammel 17-12-11, 00:03   #5
shailene
Seniormedlem
 
shailene sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2011
Hvor: Oslo
Innlegg: 983
shailene er virkelig snillshailene er virkelig snillshailene er virkelig snillshailene er virkelig snillshailene er virkelig snill

Re: Fettprosent - Er dette mulig?

Nellie: Kan nok stemme hvis det er riktig at strømmen ikke når gjennom hele kroppen, for beina mine er ganske bra trent i forhold til resten av kroppen. Skulle fått tatt en ordentlig måling, ja

smgj: At jeg ikke tenkte på det, såklart går det jo an å regne på dette.. Hvis vekta og matematikken min stemmer, har jeg altså mista ca. 4 kilo fett og 1 kilo "noe annet". Men vet ikke helt om jeg tror på at fettprosenten min er så lav nå, fortsetter det sånn kommer jeg jo da til å ligge på rundt 15% når jeg når målvekta, og det er jo ille lavt..

Kanutten: Det var lurt! Ser vekta mi også varierer med rundt et halvt kilo og en halv prosent, hvis jeg måler flere ganger etter hverandre.

shailene er avlogget   Min kostholdsfilosofi: LCHF Svar med sitat