Vis enkelt innlegg
Gammel 06-01-12, 19:10   #7
Supera
Seniormedlem
 
Supera sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2009
Hvor: Moi
Alder: 40
Innlegg: 4.053
Supera er bare helt fantastiskSupera er bare helt fantastiskSupera er bare helt fantastiskSupera er bare helt fantastiskSupera er bare helt fantastiskSupera er bare helt fantastiskSupera er bare helt fantastiskSupera er bare helt fantastiskSupera er bare helt fantastiskSupera er bare helt fantastiskSupera er bare helt fantastisk

Sv: "Lavkarbodiett er ikke bra for barna" Aftenposten

Sitat:

Voksne får gjøre som de vil, men det tenderer til barnemishandling å gamble med maten til barna på denne måten. Å skulle hindre barn å spise brød, poteter, pasta og ris er feil, jeg har ikke problemer med å si det. Karbohydratene i disse matvarene inneholder næringsstoffer som vi vet er viktige for barns utvikling.

Oi, det er skremmende å se hvor lite man lærer av et sjuårig studie i ernæring... Dama er ikke mye ekspert... Hva slags viktige næringsstoffer er det i brød, poteter, pasta og ris som ikke finnes i annen mat? Så viktige næringsstoffer at det er barnemishandling å kutte dem ut i hverdagsmaten? Eller hva mener hun? Hvorfor er det barnemishandling å fokusere på ren mat?

__________________
-smileyen er snill, ikke sarkastisk! Nemlig!

Delmål 1: -10 kg. Delmål 2: BMI 40:
Supera er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Tester ut ZC Svar med sitat