Vis enkelt innlegg
Gammel 08-01-12, 15:55   #9
Rin
Seniormedlem
 
Rin sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2009
Hvor: Oslo
Alder: 40
Innlegg: 6.608
Rin er bare helt fantastiskRin er bare helt fantastiskRin er bare helt fantastiskRin er bare helt fantastiskRin er bare helt fantastiskRin er bare helt fantastiskRin er bare helt fantastiskRin er bare helt fantastiskRin er bare helt fantastiskRin er bare helt fantastiskRin er bare helt fantastisk

Sv: Nå trenger jeg masse tips

Opprinnelig lagt inn av trinerenate, her.


tror jeg må som anbefalt, spise mindre fet mat(varm mat omelett osv) tar heller ett kokt egg og kunn det!, nøtter og bær, kanskje jeg øker kh mengden litt med feks litt frukt, i en ukes tid for og så mindske litt igjenn, kroppen er jo vannt med høykabo dilux:P jeg tar vitaminer men hjelper meg LITE på abstinensene..

høres dette lurt eller domt ut?

Det er helt riktig at abstinenser og overgangsplager kan bli mye mindre hvis du gjør endringen gradvis - men nå har du holdt ut 7 dager allerede. Da er mye av jobben gjort! Synes du skal droppe frukten enn så lenge - prøv å holde deg innenfor ketose, så er det gode sjanser for at du føler deg piggere veldig snart.

__________________
Min krympedagbok & Lavkarbosaurus!
-33 kg med ketogen LCHF. Vedlikeholder normalvekta.


Rin er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Lavkarbo-høyfett-nullkorn-passemett Svar med sitat