Vis enkelt innlegg
Gammel 29-01-12, 23:28   #21
svingstangdeluxe
Medlem
 
svingstangdeluxe sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2011
Innlegg: 126
svingstangdeluxe er på en erverdig vei

Sv: Muskler vs fett og litt til å lure på ...

Egentlig spora dette lukst avgårde..
Eg har som sagt funne ut ka eg lika og ka eg ikkje likar, men hvis det er forbedringspotensiale innafor dei (få..) greiene eg likar, så er eg fremdeles interessert i å få vite om det (som sagt). Ta bort alt hopp og sprett og spring. Då slit eg med å finne variasjon. (og eg er veeeldig klar over at det er lurt). Forsøker t.eks å variere styrkeøktene m forskjellige øvelser.

Men trening skal jo vere gøy... Det KAN hende eg skal vere med kusina mi å jogge til våren (eg har sagt at det blir IKKJE før). For eg kunne ønske å vere jogger (og det hadde vore praktisk jf å få lufte hund og trent samtidig) men har prøvd før og akkurat der har eg alltid møtt veggen. (Er nok litt sjølvoppfyllande profeti..)
Så hvis nokon som har vegra seg mot å jogge i over førti år for deretter å bli jogger, så vil eg gjerne høyre korleis det gikk til.

__________________





svingstangdeluxe er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ketogent Svar med sitat