Vis enkelt innlegg
Gammel 30-01-12, 22:33   #8
Carisma
Seniormedlem
 
Carisma sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2004
Hvor: Harestua
Alder: 48
Innlegg: 16.055
Carisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastisk

Sv: Mister mjølka?

Opprinnelig lagt inn av Chamomilla, her.

Klar over det altså.

Kan også være at baby har fysiske plager som gjør at de hyler og vrir seg unna - som evt manuell terapeut/osteopat/kiropraktor kan hjelpe med.

Nja, han her i huset er sju mnd og har fått sansen for annen mat rett og slett. Ble ikke vanskelig før rundt seks mnd. Dessuten er det ikke næring i melka mi lenger, selv om jeg har mer enn nok av den. Ser det når jeg pumper også, som skummetmelk. Den var superfeit fram til 3mnd.

__________________
Persistance pays!
Carisma er avlogget   Min kostholdsfilosofi: LCHF Svar med sitat