Sv: Drittlei GR!
Hei og velkommen. Rett fra GR til lavkarbo må du regne med at kroppen din vil bruke litt tid på å stole på at den "får mat" igjen. DVS at i verste fall kan du gå litt opp i starten.
Til gjengjeld vil denne maten sannsynligvis kjøre igang forbrenningen din på nytt sånn at det vil gå lettere etterpå.
I begynnelsen: spis NOK mat og spis ren mat. Ta inn kokosfett (cocosa) i kosten. Dette skal ikke kunne tas opp men går rett til å øke forbrenningen ettersom jeg har forstått ... og siden du har søtsug vil jeg anbefale et tilskudd av krom og antakelig også magnesium for å dempe dette.
Og så finnes det en glimrende nybegynnertråd her inne som jeg er helt sikker på at det snart kommer noen med en link til. 
__________________
Fant (og mistet igjen) matchvekta under candida- og eliminasjonsdiett ifm. stoffskiftesykdom. Forsøker nå å finne den igjen med inspirasjon fra Primal Blueprint
|