Vis enkelt innlegg
Gammel 27-03-12, 18:04   #1
Imse
Seniormedlem
 
Imse sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2005
Hvor: Hedmark
Innlegg: 9.680
Imse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastisk

Er det kun høye hæler som gjelder på damesko?

Nå har jeg lest det flere steder her inne, sett på Trinny og Susanna mm, og damer MÅ ha høye hæler på skoene for å ta seg ut.

Er det virkelig slik at ALLE damer eier sko med høye hæler?

Jeg synes det ser lekkert ut, definitivt. Men det må da finnes flere enn meg som aldri har kunnet bruke slike?

Jeg har skikkelig hypotone ankler, uansett vekt, har jeg alltid viklet anklene 1-2 ganger i året siden jeg var liten, jeg har til og med viklet ankelen i stigbøylen på ridetur Jeg har støvletter med skrå såle, slik at den på hælen er 2cm høyere enn ved tærne, og den høyden er nok til at jeg at viklet meg flere ganger det siste året..
Er det flere enn meg som må ha sko uten hæler? Og da snakker jeg ikke om stiletthæler, men hæler med høyde på uansett bredden?

Og finnes det pene sko uten høye hæler og som passer en bred fot?

Imse er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ketogent 0-20 Svar med sitat