Tråd: Spikermatte
Vis enkelt innlegg
Gammel 04-04-12, 14:18   #10
Kanutten
Seniormedlem
 
Kanutten sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 11.548
Kanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastisk

Sv: Spikermatte

Opprinnelig lagt inn av Nerthus, her.

Nåh, kanskje jeg bør finne fram matta mi igjen også nå som jeg sliter med litt låst muskulatur i ryggen.. synes den er VOND da! (blir kanskje en vane??)

Det er vondt de 2-4 første minuttene, hold ut for etterpå brer det seg en god varme i kroppen! Kroppen produserer endorfiner for å lindre smertene og det kan sitte i en god stund etterpå.

Hvis du synes det gjør veldig vondt så start med å legg matta i senga og kanskje med ei tskjorte på. Jeg ligger nå rett på gulvet med bar overkropp. Jeg ligger på magen også. Selv puppene protesterer ikke!

__________________
Æ står han a!
Kanutten er avlogget   Min kostholdsfilosofi: ♥ Lavkarbo ala Kanutt ♥ Svar med sitat