Vis enkelt innlegg
Gammel 14-04-12, 15:04   #4
Yrla
Seniormedlem
 
Yrla sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2011
Innlegg: 4.612
Yrla har veldig mye å være stolt avYrla har veldig mye å være stolt avYrla har veldig mye å være stolt avYrla har veldig mye å være stolt avYrla har veldig mye å være stolt avYrla har veldig mye å være stolt avYrla har veldig mye å være stolt avYrla har veldig mye å være stolt av

Sv: Lurer du på hva som forårsaker ødem?

Opprinnelig lagt inn av Festina lente, her.

Veldig interessant lesning! Takk for link, Yrla

Etter hvert siger erkjennelsen inn over meg - stresset er min hovedfiende og det er den jeg må ta tak i først. Arbeidet med å finne ut HVORDAN gjenstår imidlertid fortsatt.... Men jeg nærmer meg, sakte men sikkert!

Fortsatt god helg!

bare hyggelig. Selv lagrer jeg vann når jeg har en halsbetennelse etc, det var det jeg lurte på og det fant jeg bekreftet i denne artikkelen. Interessant at kroppen trenger ekstra vann for å bekjempe virus/bakterier. Igår veide jeg 50 og idag 47,5!

__________________
Do what you like!
Yrla er avlogget   Min kostholdsfilosofi: lavkarbo Svar med sitat