Vis enkelt innlegg
Gammel 15-04-12, 14:03   #11
Imse
Seniormedlem
 
Imse sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2005
Hvor: Hedmark
Innlegg: 9.680
Imse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastisk

Sv: Vekta står stille og jeg aner ikke hva jeg gjør feil

Helt enig med de andre ang. fløte. Det høres ut som om du konsumerer langt mere fløte enn de fleste, og det er faktisk temmelig MYE energi i fløte. Det er jo ikke meningen man skal tylle i seg ekstremt mye fett på ketogen kost, man skal tilsette nok til at man får nok energi, men ikke så mye at kroppen heller bruker av fettet i maten enn fettet fra kroppen.

Flere pakker med fløte i uka og masse fløte i kaffen høres for meg ut som alt for mye fløte.
Jeg kjøper 3 dl fløte og 3dl rømme i uka som jeg spiser av, det er maksimalt av det jeg kan innta i løpet av en uke. Ofte varer rømmeboksen i 2 uker. Og jeg har bruk for langt mere energi enn deg for jeg veier langt mere.

Imse er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ketogent 0-20 Svar med sitat