Vis enkelt innlegg
Gammel 16-04-12, 15:51   #5736
Kanutten
Seniormedlem
 
Kanutten sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 11.548
Kanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastisk

Sv: Hva skal du ha til middag i dag-tråden!

Opprinnelig lagt inn av Anarko, her.

Fyllt champignon. Den blir fyllt med svinekjøttdeig med tomatpure (rester fra i går), skinke, paprika og litt annet snadder, så med litt ost på toppen.

Når det gjelder fløten: fløtegratiner! Sånn ca alt kan fløtegratineres. Lag suppe, krem til dessert, drikk kaffe med fløte, fløtesaus, hvit saus av fløte (og vann hvis du syns smaken blir for tung).

Når det er snakk om fløtegratinering så skal det kanskje ha en tur i steikovnen eller i en kasserolle?? Men jeg skjønner jo at du mener at fløten kan brukes til det meste! Bruker mye fløte jeg.

__________________
Æ står han a!
Kanutten er avlogget   Min kostholdsfilosofi: ♥ Lavkarbo ala Kanutt ♥