Tråd: Ryp 2012
Vis enkelt innlegg
Gammel 27-04-12, 10:31   #148
nellie
Seniormedlem
 
nellie sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2007
Hvor: Sarpsborg
Alder: 40
Innlegg: 14.496
nellie er bare helt fantastisknellie er bare helt fantastisknellie er bare helt fantastisknellie er bare helt fantastisknellie er bare helt fantastisknellie er bare helt fantastisknellie er bare helt fantastisknellie er bare helt fantastisknellie er bare helt fantastisknellie er bare helt fantastisknellie er bare helt fantastisk

Sv: Ryp 2012

Får trent musklene, men synes det er forferdelig med de samme øvelsene dag ut og dag inn. Savner markløft, glute bridge, leg extentions osvosv. Man kan jo variere RYP og bytte ut øvelser som tar på samme gruppe, men da holder man seg jo ikke lenger til programmet da.

Trives egentlig godt med å ta det helt etter dagsformen. Lager nytt treningsprogram foran hver økt. Så vet ikke helt om jeg klarer å holde meg til noe program, men skal finne et som er variert og prøve i det minste.

__________________
nellie er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Moderat lavkarbo Svar med sitat