Vis enkelt innlegg
Gammel 19-05-12, 18:33   #5
Bønna200
Seniormedlem
 
Bønna200 sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2011
Hvor: Akershus
Alder: 48
Innlegg: 8.394
Bønna200 er bare helt fantastiskBønna200 er bare helt fantastiskBønna200 er bare helt fantastiskBønna200 er bare helt fantastiskBønna200 er bare helt fantastiskBønna200 er bare helt fantastiskBønna200 er bare helt fantastiskBønna200 er bare helt fantastiskBønna200 er bare helt fantastiskBønna200 er bare helt fantastiskBønna200 er bare helt fantastisk

Sv: Kranvann i syden

Det er ikke prisen som er problemet... Det er bare det at jeg skal på tur med min mor, som ikke kan løfte mer enn en kilo, mens jeg klarer nesten ikke bære pga leddsmerter. Derfor hadde vi tjent på å slippe å bære alle vannflaskene.
Men jeg har tenkt litt på å dra på ett større supermarked med taxi og handle inn både mat og drikke. Da blir det jo ikke så lange biten å bære.

__________________
"Dyrene i denne verden eksisterer for sin egen skyld. De er ikke skapt for mennesker mer enn svarte er skapt for hvite eller kvinner for menn."
-Alice Walker, forfatter
Bønna200 er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Veganer. Ren mat og matglede. Svar med sitat