Vis enkelt innlegg
Gammel 28-05-12, 22:01   #19
Carisma
Seniormedlem
 
Carisma sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2004
Hvor: Harestua
Alder: 48
Innlegg: 16.055
Carisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastisk

Sv: Ernæringsfysiologer i staten

Opprinnelig lagt inn av smgj, her.

Det store problemet er nok at når man er statsansatt så må man faktisk fronte "statens syn" fordi man ellers vil kunne havne i en situasjon hvor man blir ansett å være illoljal til sin arbeidsgiver.
Fremmer ikke akkurat selvstendig tenking, dette systemet.

Men slik er det jo forsåvidt med alle jobber. Jeg kan ikke jobbe i f.eks Freia for så å få offentlig utog fortelle hvor skadelig sjokolade er. Når det er sagt er det jo frivillig hvor man vil jobbe.

__________________
Persistance pays!
Carisma er avlogget   Min kostholdsfilosofi: LCHF Svar med sitat