Vis enkelt innlegg
Gammel 11-06-12, 11:16   #42
Imse
Seniormedlem
 
Imse sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2005
Hvor: Hedmark
Innlegg: 9.680
Imse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastisk

Sv: Tilvenning og kastrering av katt

Jeg synes Kula skal prøve å ha en hunn-innekatt jeg. Den vi overtok hadde vært innekatt i 3 år(!) og hadde løpetid 2-3 ganger i måneden. Hun LED pga hun hadde løpetid så ofte, brukte all tid på å majeu og skrike og var kjempefrustrert. Hun ble kastrert og er i dag utekatt, har det supert og løpetidene og den frustrerende oppførselen ble borte( ja det var FÆLT for henne også).

Men Kula mener kanskje hun hadde hatt det bedre om vi luftet henne i bånd, at hun skrek og var helt fra seg så og si hele tiden og aldri fikk jaktet en mus.

Og nei, hundene går ikke i bånd hele tiden, de løper fritt på inngjerdet område. Hunder skal også få sin frihet.

Imse er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ketogent 0-20 Svar med sitat