Vis enkelt innlegg
Gammel 12-06-12, 09:13   #5
Rin
Seniormedlem
 
Rin sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2009
Hvor: Oslo
Alder: 40
Innlegg: 6.608
Rin er bare helt fantastiskRin er bare helt fantastiskRin er bare helt fantastiskRin er bare helt fantastiskRin er bare helt fantastiskRin er bare helt fantastiskRin er bare helt fantastiskRin er bare helt fantastiskRin er bare helt fantastiskRin er bare helt fantastiskRin er bare helt fantastisk

Sv: Handler du i butikk?

Opprinnelig lagt inn av Photobscura, her.

Synes dette var en fin oppsummering, jeg! Nå er jeg temmelig høflig og nærmest verdikonservativ av meg når det kommer til sånne ting du nevner (dannet anarkist. ), og vet selv hvor mye det betyr å bare få et vennlig smil, et takk, et "ha en god dag", det gjør både min og andres hverdag lettere, smidigere og for all del langt hyggelige!
Jeg kunne nok aldri ha orka å jobbe i butikk, men all ære til dere som faktisk gjør den helt nødvendige jobben!

All sympati til butikkansatte! Men knyttet til de tingene Photo nevner her, så har jeg sannelig noen punkter jeg kunne tenke meg å skrive i et oppfordrende brev til butikkbetjeningen jeg møter daglig, også.

Et utdrag kunne for eksempel vært: "Du har varer bak disken kunden må etterspørre muntlig. Om du som sitter i kassa er engasjert i samtale med en annen person, setter du kunden i en stress-situasjon ved å tvinge vedkommende til å avbryte en samtale for å etterspørre en vare."

__________________
Min krympedagbok & Lavkarbosaurus!
-33 kg med ketogen LCHF. Vedlikeholder normalvekta.


Rin er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Lavkarbo-høyfett-nullkorn-passemett Svar med sitat