Sv: Vekten går opp - ikke ned..
Masse tid på å lage lavkarbomiddager? Middagen tar vel ikke lengre tid å lage selv om du ikke har poteter til den? Jeg får inntrykk av at du leter etter en unnskyldning for å begynne å leve usunt igjen her. Ønsker du ikke å holde deg frisk?
Jeg mistenker at du nå er kommet såpass ned i vekt at du med fordel kunne ligget litt høyere på karbo enn 10 gram. En forsiktig økning til 20-30 gram, gjerne ved hjelp av mer grønnsaker, kan nok kanskje være en løsning.
Ellers så forstår jeg ikke helt det der med å kjøpe inn en masse treningsutstyr for så å bruke det noen uker før man går lei. Hvorfor ikke heller melde deg inn i et treningsstudio, der du får både skikkelig utstyr, veiledning og motivasjon til å trene? Og samtidig slippe å fylle opp huset med tørkestativer som er for kjedelige til å trene alene på over tid?
|