Vis enkelt innlegg
Gammel 23-07-12, 10:30   #14
Carisma
Seniormedlem
 
Carisma sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2004
Hvor: Harestua
Alder: 48
Innlegg: 16.055
Carisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastisk

Sv: Hva spiser du før og etter trening?

Opprinnelig lagt inn av StineH, her.

Her trener jeg spinning 30 minutter aktiv sykling på morgenen, helst rett etter at jeg står opp. MEN jeg merker faktisk en betydelig bedring i treningsutbyttet om jeg spiser litt frokost før jeg setter meg på sykkelen. Har definitivt mer å gi da. Så det ser ut som om det er smak og behag!

Da jeg trente spinning flere ganger i uka spiste jeg en halv avocado med en drøy spiseskje rekesalt ca en halv time før trening. Jeg merket utrolig stor forskjell på om jeg byttet det ut med f.eks nøtter med mer karbohydrater i. På mye fett kunne jeg holde på hvor lenge som helst, gikk aldri tom og fikk aldri melkesyre.

__________________
Persistance pays!
Carisma er avlogget   Min kostholdsfilosofi: LCHF Svar med sitat