Vis enkelt innlegg
Gammel 31-07-12, 19:10   #6776
BenteR
Seniormedlem
 
BenteR sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2011
Hvor: 770 meter over havet
Innlegg: 4.055
BenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastisk

Sv: Hva skal du ha til middag i dag-tråden!

Siden formen er på bunn i dag, bestemte jeg meg for og konsentrere meg om middagen og ikke tenke på andre gjøremål.
Jeg fylte kyllingfileter med bacon og ridderost og marinerte det hele i en marinade av kokosolje, knust mango, frisk oregano og en liten dash sesamolje.
Filetene ble så stekt lett på begge sider, lagt i ildfast form sammen med en hel haug forskjellige grønnsaker (a la nå rydder vi kjøleskapet) dekket av aromasopp i skiver og så tømte jeg over organisk kyllingbuljong og 1 box creme fraiche.
Står i ovnen enda, men det lukter himmelsk

__________________
En reise på 1000 mil begynner med 1 skritt.
BenteR er avlogget   Min kostholdsfilosofi: diabetiker, max 5 karbo pr.måltid