Vis enkelt innlegg
Gammel 01-09-12, 21:35   #3
Bønna200
Seniormedlem
 
Bønna200 sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2011
Hvor: Akershus
Alder: 48
Innlegg: 8.394
Bønna200 er bare helt fantastiskBønna200 er bare helt fantastiskBønna200 er bare helt fantastiskBønna200 er bare helt fantastiskBønna200 er bare helt fantastiskBønna200 er bare helt fantastiskBønna200 er bare helt fantastiskBønna200 er bare helt fantastiskBønna200 er bare helt fantastiskBønna200 er bare helt fantastiskBønna200 er bare helt fantastisk

Sv: Septemberpratetråden

Opprinnelig lagt inn av Anarko, her.

Hva slags nabo er det der da? Djises!!!

Ja, september. Jeg våknet opp i dag tidlig med sår og hoven hals, og stadig mer forsvinnende stemme. Litt feber og. Tenker at jeg skulle hatt noe sterkt krutt (les polvarer) som tok knekken på dette fandenskapet. Jeg har imidlertidig belønnet meg selv med pepsi max og sukkerfrie halsdrops, pluss fun light sin fruktfest. Jeg drikker ikke ofte brus, eller saft for den saks skyld, men er man syk så har man lov mener da jeg!

Du tar sikkert ikke din død av litt brus og saft for en gangs skyld...

Riktig god bedring!

__________________
"Dyrene i denne verden eksisterer for sin egen skyld. De er ikke skapt for mennesker mer enn svarte er skapt for hvite eller kvinner for menn."
-Alice Walker, forfatter
Bønna200 er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Veganer. Ren mat og matglede. Svar med sitat