Vis enkelt innlegg
Gammel 09-09-12, 16:24   #14
Chamomilla
Seniormedlem
 
Chamomilla sin avatar
 
Medlem siden: May 2005
Innlegg: 2.453
Chamomilla begynner å bli godt kjentChamomilla begynner å bli godt kjentChamomilla begynner å bli godt kjentChamomilla begynner å bli godt kjentChamomilla begynner å bli godt kjentChamomilla begynner å bli godt kjent

Sv: "Forslag til endringer i reglene for privatimport av legemidler"

Opprinnelig lagt inn av smgj, her.


Og når skal staten slutte å lage regler for folk? Jeg mener, vi "kan" lage regler for alt og få en uutholdelig formynderstat... Eller vi kan holde igjen.

Kunne ikke vært mer enig. Jeg synes det blir temmelig klamt når vitaminer og mineraler klassifiseres som legemidler når de overstiger latterlig lave doser slik det er allerede. Det blir for lettvint. Forby "alt" for å være på den sikre siden..

Aspartam er tillatt fortsatt, mens stevia var forbudt i årevis. Utrolig at myndighetene tok til fornuft og tillot stevia forresten. Helt utrolig.

__________________
Journal
..lever du dagen i dag godt gjøres alle gårsdager til lykkelige drømmer og hver eneste morgendag blir et bilde på håp.
Chamomilla er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Steinalder-inspirert Svar med sitat