Vis enkelt innlegg
Gammel 15-09-12, 01:33   #51
Ziltoidia
Seniormedlem
 
Ziltoidia sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2010
Hvor: London
Alder: 35
Innlegg: 1.080
Ziltoidia har veldig mye å være stolt avZiltoidia har veldig mye å være stolt avZiltoidia har veldig mye å være stolt avZiltoidia har veldig mye å være stolt avZiltoidia har veldig mye å være stolt avZiltoidia har veldig mye å være stolt avZiltoidia har veldig mye å være stolt avZiltoidia har veldig mye å være stolt av

Sv: Den beste sjokoladekaken jeg vet om

Opprinnelig lagt inn av Moogie, her.

tenkte å gjøre det, men turte ikke... Den andre kaka blei faktisk veldig fin trur jeg... får jo ikke smake den før imårra for den skal bli en del av bursdagsgaven Men trur den blei litt mindre søt av en eller annen grunn. Så kanskje jeg søter glasuren litt mer for den. Og glasuren er foresten helt fabelaktig!!! Namnamnam! Denne kommer jeg nok til å bruke andre plasser også, der det passer seg selvsagt.

Lurer på om ikke man burde hatt litt mer bakepulver? slik at kaka kanskje skulle ha blitt litt luftigere? også tenker jeg kanskje jeg skal prøve den ut som muffins? både at de blir jo enklere å porsjonere den og fryse ned og for at det blir gøy for ungene å spise den for se om jeg prøver det ut en gang.


Selv bruker jeg alltid smør i glasuren. Kan hvertfall anbefale dét

For all del, prøv alt! Mye av det du nevner har jeg tenkt på selv, men aldri turt å prøve. Så... ja.. fortell meg hvordan det går om du prøver det.

__________________

Min kokebok // Ravelry // Min journal // Strikkeblogg
Ziltoidia er avlogget   Min kostholdsfilosofi: 2010-12 ketogent, siden mer liberal med frukt, belgfrukter og mer grønnsaker Svar med sitat