Vis enkelt innlegg
Gammel 16-01-06, 22:04   #1
Zoë
Medlem
 
Zoë sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2004
Alder: 54
Innlegg: 415
Zoë har veldig mye å være stolt avZoë har veldig mye å være stolt avZoë har veldig mye å være stolt avZoë har veldig mye å være stolt avZoë har veldig mye å være stolt avZoë har veldig mye å være stolt avZoë har veldig mye å være stolt avZoë har veldig mye å være stolt avZoë har veldig mye å være stolt avZoë har veldig mye å være stolt av

Mat fra "spisdegslank.no"

Nå er det vel på høy tid at undertegnede tar fatt i kropp&helse igjen, og prøver å krype nedover på vektskalaen....!

Høsten 2004 bestilte jeg ukesmeny fra spisdegslank.no, og var veldig fornøyd med dette. Midt i blinken for meg, som strever med å holde meg til lavkarbo når jeg er for sliten til å lage ordentlig mat.
Nå tenkte jeg at jeg skulle prøve dette igjen.

Er det noen her inne som bestiller derfra? Noen som kan anbefale enkelte retter framfor andre? Og hvordan er brødet - "soft&crispy"?

__________________





Zoë er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Lavkarbo Svar med sitat