Vis enkelt innlegg
Gammel 19-01-06, 21:23   #1
mofe
Seniormedlem
 
mofe sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2004
Innlegg: 14.144
mofe er bare helt fantastiskmofe er bare helt fantastiskmofe er bare helt fantastiskmofe er bare helt fantastiskmofe er bare helt fantastiskmofe er bare helt fantastiskmofe er bare helt fantastiskmofe er bare helt fantastiskmofe er bare helt fantastiskmofe er bare helt fantastiskmofe er bare helt fantastisk
Exclamation

Diverse flyselskaper:

Jeg skal til USA, Boston/NY i mai (mulig juni, men regner med det er dyrere da?) - og sjekker ut flypriser.

Hva slags selskaper har dere brukt når dere reiser over? Og blir det billigere om jeg reiser fra London, Amterdam etc?


Når jeg sjekker priser nå, ligger de laveste rundt 4000, blir vel ikke billigere enn det? Og blir det dyrere om jeg reiser i juni? Da jeg sjekket priser i fjor, ble det det, men da var det snakk om vestkysten, SF.

Til nå har jeg sjekket Sterling og Kilroy, men tenkte å sjekke ut Icelandair og Continental Airlines (som søster fløy med nå på mandag - spurte ikke om prisen, dog.)

__________________
.
mofe er avlogget   Min kostholdsfilosofi: - Svar med sitat