Vis enkelt innlegg
Gammel 28-11-12, 18:21   #14
LiseLCHF
Nytt Medlem
 
Medlem siden: Sep 2012
Innlegg: 5
LiseLCHF er på en erverdig vei

Sv: Trenger råd. Går opp i vekt!

Tusen takk for langt og informativt svar!
Jeg har aldri vært noe flink til å trene tung styrketrening med manualer fordi jeg har vært så usikker på om jeg gjorde det riktig. Vil ikke skade kroppen med å gjøre noe feil.. Men nå sitter jeg hvertfall med mer informasjon og ikke minst MOTIVASJON til å begynne
Det blir nok ikke denne uken pga eksamen både mandag og onsdag neste uke, men gleder meg til å komme igang med programmet. Er mye bedre og mer givende å trene når man har en ordentlig plan å følge.

Jeg er egentlig ikke så veldig opptatt av vekt og bmi så lenge jeg føler meg bra med meg selv og kroppen min. Når derimot fettprosent, vekt og livvidde øker, er det ikke så veldig kjekt å se seg i speilet lenger.

Men som sagt: tusen takk for gode råd og tips! Gleder meg masse til å komme igang med styrketreningen

LiseLCHF er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Egenkomponert lchf Svar med sitat