Vis enkelt innlegg
Gammel 17-01-13, 12:27   #7
BenteR
Seniormedlem
 
BenteR sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2011
Hvor: 770 meter over havet
Innlegg: 4.055
BenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastisk

Sv: Hyperthyreose og insulinresistens

Kan tilføye at noen få måneder etter dette innelegget mitt ble skrevet, ble det oppdaget at jeg ikke har bare Hashimoto, men også Graves.
Det betyr at jeg har høy anti-TPO og høy TRAS og dermed har symptomer fra begge sykdommene og det er mest sannsynlig Graves som gir meg en sinnsykt høy forbrenning.
Mine blodprøver, men unntak av antistoffene, er også ok, men antistoffene i seg selv fører til at man ikke føler seg bra.

__________________
En reise på 1000 mil begynner med 1 skritt.
BenteR er avlogget   Min kostholdsfilosofi: diabetiker, max 5 karbo pr.måltid Svar med sitat