Vis enkelt innlegg
Gammel 30-01-13, 15:13   #10
Kitt
Seniormedlem
 
Kitt sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: Asker
Alder: 57
Innlegg: 18.153
Kitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastisk

Sv: Ang fettlever og lavkarbo

Her er det jo faktisk kirurgen som forlanger en spesiel diett de siste 3 ukene før operasjonen. Da hjelper det henne lite at du slapp.
Det er helt klart opp til en selv om hvordan man vil gjøre dette, men kan jo godt bare blåse i hva kirurgen sier og gjøre ting på sin egen måte, men da har man også bare seg selv å skylde på om man ikke får gått ned nok og man evnt ikke blir operert eller det oppstår komplikasjoner som følge av det!

Jeg bor under 2 mil fra sykehuset jeg ble operert på(mitt lokalsykehus), men det har overhodet ikke hatt noen ting med motivasjonen for å gjøre om kirurgen sier å gjøre!

Mona, hvor skal du opereres når? Er du inne på vektoperasjon.no siden for tiden?

__________________
Kitt er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Syns "Less carbs" høres fornuftig ut! ;) Svar med sitat