Vis enkelt innlegg
Gammel 29-01-06, 12:50   #3
Summer
Klar for nytt år!
 
Summer sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2004
Hvor: Mer sentralt
Innlegg: 12.767
Summer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastiskSummer er bare helt fantastisk

Sv: Oppførsel på forumet

ALbertine:

Fra forumreglene (som alle godtar ved registrering):

Sitat:

Ved å akseptere disse reglene, lover du at du vil følge "kardemommeloven" og bidra til en god tone og et trivelig forum. Du lover også at du ikke vil legge inn noen innlegg som er motbydelige, vulgære, seksuelt rettede, hatfulle, truende, eller annet som ellers er i strid med gjeldende lover.

Vi ønsker ikke meldinger av kommersiell art, dvs. salg og markedsføring, med mindre det gjøres samarbeid med forumledelsen. Av personvernhensyn ønsker vi heller ikke at epostadresser offentliggjøres i tråder i åpne fora her.

Eierne av Lavkarbo.no :: Karbojunkie forbeholder seg retten til å fjerne, endre, flytte eller lukke enhver tråd av enhver årsak. Dette inkluderer å endre trådtitler og flytter tråder til mer passende fora, samt endringer og justeringer av visuell profil på artikler av tilgjengelighetshensyn.

Disse reglene oppdateres fortløpende. Betydelige endringer vil varsles på forumet, og eventuelle tilbakemeldinger på disse gjøres på samme sted.

For å sitere Thorbjørn Egner:
DU SKAL IKKE PLAGE ANDRE, DU SKAL VÆRE GREI OG SNILL,
OG FORØVRIG KAN DU GJØRE HVA DU VIL.

__________________
Fremgang er umulig om du gjør ting slik du alltid har gjort ...

Summer er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Lavglykemisk lavkarbodiett fordi det gjør godt Svar med sitat