Vis enkelt innlegg
Gammel 02-03-13, 10:13   #18963
Ziltoidia
Seniormedlem
 
Ziltoidia sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2010
Hvor: London
Alder: 35
Innlegg: 1.080
Ziltoidia har veldig mye å være stolt avZiltoidia har veldig mye å være stolt avZiltoidia har veldig mye å være stolt avZiltoidia har veldig mye å være stolt avZiltoidia har veldig mye å være stolt avZiltoidia har veldig mye å være stolt avZiltoidia har veldig mye å være stolt avZiltoidia har veldig mye å være stolt av

Sv: "Jeg lurer på"-tråd, forhåpentlig med enkle, korte svar

Spørsmål: Er det egentlig noe håp for frossen blomkål?
Har kjøpt frossen blomkål, og de er FULLE av vann. Etter å ha tint dem og vrengt ut vannet er de bare gummiaktige og rare, så de er ikke noe særlig å spise som de er. Tips?

Har vurdert å lage klassisk blomkålmos, men det er ikke heeeelt det samme det heller. Kan godt utforske beslektede metoder da.

__________________

Min kokebok // Ravelry // Min journal // Strikkeblogg
Ziltoidia er avlogget   Min kostholdsfilosofi: 2010-12 ketogent, siden mer liberal med frukt, belgfrukter og mer grønnsaker