Vis enkelt innlegg
Gammel 09-04-13, 22:45   #13
Anarko
Seniormedlem
 
Anarko sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2010
Hvor: Bergen
Alder: 39
Innlegg: 2.981
Anarko er veldig godt liktAnarko er veldig godt liktAnarko er veldig godt liktAnarko er veldig godt liktAnarko er veldig godt liktAnarko er veldig godt liktAnarko er veldig godt likt

Sv: Vegetarlavkarbo

Opprinnelig lagt inn av Photobscura, her.

Ja, hvorfor ikke! Kan jo begynne med en vegetarisk rett om dagen og skli inn i det også? Hadde jeg visst det jeg vet nå, hadde det nok vært lettere å leve vegetarisk på lavkarbo, men da meieirpoduktene måtte gå var det i grunn kroken på døra for den livsstilen.

Jeg må bare "kvinne" meg opp litt, og overvinne frykten for å legge på meg. Jeg har som nevnt levd vegetarisk før, men da uten belgfrukter, noe som ikke fungerte helt.. Har opptil 2 vegetariske retter for dagen allerede. Om man regner fisk som vegetar har jeg hel-vegetar-dager. Jeg skal bli kvitt det jeg har av kjøtt i kjøleskapet, så går jeg i gang. Kjøper inn litt allerede i morgen tenker jeg Før jeg begynte på lavkarbo spiste jeg en del bønner, og hadde da ikke behov for kjøtt når jeg spiste bønner med tilbehør, så satser på at ca 200 gram bønner istedet for ca 200 gram kjøtt vil gi meg samme metthetsfølelsen som tidligere.

__________________



Min blogg
Anarko er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Veganer og smartkarbo Svar med sitat