Vis enkelt innlegg
Gammel 28-04-13, 16:34   #77
fatima
Nytt Medlem
 
Medlem siden: Apr 2013
Hvor: Rogaland
Innlegg: 5
fatima er på en erverdig vei

Sv: Cambridgekuren

Lurer på hvor mange karbo. det er i en pakke cambridgepulver!!!

Opprinnelig lagt inn av Iset, her.

Hæ? Har JEG gått glipp av en saftig diskusjon? Nå står ikke verden til påske, er nesten litt snurt her jeg nå. :mumle:

Jeg syntes Robert fremstod som saklig helt frem til Atkins-påstandene. Da ble det for dumt. Han har tydeligvis ikke lest all den informasjonen og linkene som er blitt lagt ut, mens han oppriktig stoler på sine egne tabloide artikler. Jaja, han er jo ikke alene om det, desverre. De fleste kritikerne har jo fått sin feilinformasjon fra blandt annet VG og Dagbladet. Huffameg.

For å svare på hovedinnlegget; jeg har prøvd Cambridge. Ja, jeg klarte å holde ut i en hel uke. Da fikk jeg beskjed av sjefen min på jobben om å kutte ut, for jeg stod og holdt meg i disken mens det svimlet for meg. Jeg fulgte kuren til punkt og prikke, men drømte om mat hele døgnet, og holdt på å svime av flere ganger daglig. Jeg måtte slutte før jeg ødela meg selv. Har også flere venner (faktisk de fleste) og familie som har prøvd den. De aller fleste med veldig godt hell, faktisk, og i samråd med lege. Helt til de sluttet etter 3-4 uker (og noen enda lenger, faktisk). De ble enda fetere etterpå.

Husker godt en sterkt overvektig person som sa til meg: "du må prøve Cambridgekuren, den funker helt fantastisk. Jeg har gått på den maaange ganger og gått ned 30-40 kg hver gang".

fatima er avlogget   Min kostholdsfilosofi: lindberg/atkins Svar med sitat