Sv: Farge på konfirmasjons-pynt?
Opprinnelig lagt inn av TrillTrall, her.
Oj! De sommerfuglene var nyyyydelige! Kanskje ikke dumt å titte litt rundt på nettet allerede nå... Og det sier hun som lo godt av en venninne som kjøpte bordpynt til sin datters konfirmasjon flere år i forkant. Spørs om det ikke blir to blå-turkise konfirmasjoner, men med ulike uttrykk. Takker for mange gode tips her inne!
Det var mange fine sommerfugler på Ebay . Jeg tenker at det beste er en dyp blå farge, så jeg ser ofte etter kongeblått /royal blue. Babyblått/lyseblått blir mer gutt i mine øyne.
Jeg tror også at det er lurt å lete litt rundt i god tid når jentene liker annet enn typiske jentefarger, for løsningene da er ikke like enkle som om de likte rosa Blått vil egentlig passe godt hos oss også, for besteforeldrene har allerede begynt å snakke om bunad eller drakt (både nordlandsbunaden og Tromsødrakten er aktuelle, og begge er blå)
|