Vis enkelt innlegg
Gammel 15-05-13, 00:32   #5
Photobscura
Supermoderator
 
Photobscura sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2005
Hvor: ::Oslo Rock City::
Alder: 45
Innlegg: 26.188
Photobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastisk

Sv: Ja vel, så lavkarbo er vektregulerende!

Kanskje du finner noe relevant her? (Har ikke kikket gjennom lenkene, men det ser ved første øyekast ganske lovende ut, i alle fall. Og Eenfeldt er lege, og ikke "guru").

Behøver ikke å stenge tråden dersom du finner adekvate svar. Dette er et tema som kan være interessant for flere, og sikkert på langt nær ferdigforsket!

__________________
“What matters most is how well you walk through the fire”
-Charles Bukowski

Siste rest, nytt forsøk:



Minus 31,3 kilo på lavkarbo!
Photobscura er avlogget   Min kostholdsfilosofi: ♥The good life♥ Svar med sitat