Vis enkelt innlegg
Gammel 17-05-13, 20:58   #1125
milena
Seniormedlem
 
milena sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2009
Innlegg: 1.712
milena har veldig mye å være stolt avmilena har veldig mye å være stolt avmilena har veldig mye å være stolt avmilena har veldig mye å være stolt avmilena har veldig mye å være stolt avmilena har veldig mye å være stolt avmilena har veldig mye å være stolt avmilena har veldig mye å være stolt avmilena har veldig mye å være stolt av

Sv: Bildetråden 30+

Opprinnelig lagt inn av Carisma, her.

Feil!!! Psyken (som alt annet i kroppen) er et resultat av kjemiske prosesser. Så alt har rot i det fysiske på en eller annen måte. Og en ubalanse i kjemien kan føre tiden ubalanse i Psyken. Og en balansert kjemi (metabolisme) minsker risikoen for psykiske plager.

Så du mener at alle problemer kan løses med en pille? Da tror jeg det kommer til å være vanskelig for deg å komme dit du vil... (Hører jeg selv er veldig sarkastisk og negativ her, men sånn får det være...)

__________________
milena er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Prøver meg på Eurodiet Svar med sitat