Vis enkelt innlegg
Gammel 22-05-13, 06:41   #2
TrillTrall
Seniormedlem
 
TrillTrall sin avatar
 
Medlem siden: May 2010
Hvor: Trøndelag
Alder: 57
Innlegg: 5.374
TrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastisk

Sv: Nybegynner, hvilken diett anbefales til moderat vektnedgang?

Du er fullstendig normalvektig og det er slett ikke sikkert at kroppen din vil slippe særlig med vekt på lavkarbo - det er et vektregulerende kosthold, ikke nødvendigvis slankende dersom man er normalvektig fra før. Jeg synes heller du skal konsentrere deg om sukkersuget enn om vektnedgang.

Spørs da om du velger å trappe ned eller å kutte tvert. Kutt ned på raske karber (poteter, ris, pasta, hvetemel, sukker, mye frukt) og hold ut. Regn med sukkerabstinens-hodepine den første tiden. Drikk mye vann! Men pass også på at du får i deg nok salter og mineraler, mye av det forsvinner ut om du drikker mye vann som jo gjør at du også tisser mye.

__________________
Uansett hvor sakte du løper, knuser du alle som ligger på sofaen!

http://lilletrilles.blogspot.no/
TrillTrall er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Moderat lavkarbo :) Svar med sitat