Vis enkelt innlegg
Gammel 23-05-13, 21:19   #2
smgj
Seniormedlem
 
smgj sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2011
Hvor: Østfold
Alder: 51
Innlegg: 6.228
smgj er bare helt fantastisksmgj er bare helt fantastisksmgj er bare helt fantastisksmgj er bare helt fantastisksmgj er bare helt fantastisksmgj er bare helt fantastisksmgj er bare helt fantastisksmgj er bare helt fantastisksmgj er bare helt fantastisksmgj er bare helt fantastisksmgj er bare helt fantastisk

Sv: Hvor mye er det vanlig å bruke på utdrikningslag?

Mellom 500 og 1000 - veldig basert på hva som var planlagt. Det er jo gjerne aktivitetene som koster.
Ett av de morsomste var felles frokost (alle tok med litt pålegg selv til "potten") og så ble det tur på treningssenter (the bride to be trener mye og hun måtte lede en "klasse", men da bare deltakere og dette var ordnet gjennom lån av en da ledig sal).
Dernest flokket vi oss i noen biler til et badeland/spa inntok en lett lunch og så benyttet vi anlegget (badstu, utestamp, svømmehall etc) i flere timer før vi dro hjem til forloveren. Hun hadde forberedt gryterett og en underholdende videogjettelek (Bruden fikk spørsmål om hva brudgommen in spe hadde svart på ulike spørsmål (hans svar var på videoen) - grisegøy) og til slutt kom det en stripper på overraskelsesbesøk. Det var nok det beste av den mer tradisjonelle typen.

Ellers har jeg også vært på mer hen-party-varianter... altså at man spleiser på en shoppedag til bruden og tar en god lunch og avslutter dagen med vin, gryterett og skravling. Det er også en kjempevariant til den mer sjenerte.

__________________
Fant (og mistet igjen) matchvekta under candida- og eliminasjonsdiett ifm. stoffskiftesykdom. Forsøker nå å finne den igjen med inspirasjon fra Primal Blueprint
smgj er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Primal Blueprint - tåler begrenset melk (lett laktoseintolerant) og glutenholdig mel enda dårligere. Svar med sitat