Vis enkelt innlegg
Gammel 05-06-13, 21:19   #20109
Carisma
Seniormedlem
 
Carisma sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2004
Hvor: Harestua
Alder: 48
Innlegg: 16.055
Carisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastisk

Sv: "Jeg lurer på"-tråd, forhåpentlig med enkle, korte svar

Opprinnelig lagt inn av Bønna200, her.

Jeg kjenner ikke forskjell på smaken, faktisk...

Det nekter jeg å tro! Det er lett å kjenne forskjell på mat fra en gassgrill til en annen, så at det ikke er forskjell på elektrisk ift annet er faktisk helt umulig.
Når det er sagt er det jo egentlig bare kullgrillet som er grillmat men jeg har til nød gått med på gassgrill her hjemme. Vi har en kullgrill i garasjen da i tilfelle... på hytta er gassgrillet mat uspiselig (gassgrillet er 30 år gammel), der griller vi på ordentlig tønnegrill på badeplassen ved siden av.

Ang grilling på balkong så er det kun lov dersom balkongen har lufting langs gulvet.

__________________
Persistance pays!
Carisma er avlogget   Min kostholdsfilosofi: LCHF