Vis enkelt innlegg
Gammel 08-08-13, 10:16   #10
Imse
Seniormedlem
 
Imse sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2005
Hvor: Hedmark
Innlegg: 9.680
Imse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastisk

Sv: Går man fortere ned hvis man kutter meieriprodukter??

Men har du behov for 150g creme fraiche til et måltid? Det er temmelig mye karber på en smell og ikke fra grønnsaker. Jeg ville heller tatt maks 50g. Laks er naturlig fett. 150g creme fraiche er MYE energi. Trenger du mye energi, så ville jeg heller tatt den fra en ekstra skje smør enn så mye melkeprodukt.

Ellers har du gått FORT ned, så jeg skjønner ikke at du skal strebe etter å gå enda fortere ned. Senk forventningen litt, skynd deg langsomt.

Imse er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ketogent 0-20 Svar med sitat