Vis enkelt innlegg
Gammel 26-08-04, 21:23   #4
Nille
Administrator
 
Nille sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2004
Alder: 68
Innlegg: 16.021
Nille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastisk

Brødvarer som Lindbergs bør du normalt vente med til et godt stykke ut i vedvarende. Om du følger Atkins sin stige vil det si ved trinn 9 - 50-60 karber til dagen. Svært få vil kunne legge det til før de kommer over i vedlikehold.

MEN - Det er ingenting i veien for at du prøver tidligere, - bare vær obs. En Klibrød skive veier 10 gram, en slik brødskive 2-3 ganger så mye - minst !

Du har tatt av så mye på så kort tid at det er ganske så mulig at din kropp har en høyere karbotoleransegrense og at du kan tillate deg mer enn normalt.

Prøv deg frem du ! Syns du at vekten stagnerer for mye er det jo bare å kutte ned/ut !!

Lykke til med forsøket !!

__________________
Life is short ~ break the rules ~ forgive quickly ~ kiss slowly ~ love truly ~ laugh uncontrollably ~and never regret anything that made you smile
Nille er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Atkins Svar med sitat