Vis enkelt innlegg
Gammel 10-10-13, 14:27   #2
Imse
Seniormedlem
 
Imse sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2005
Hvor: Hedmark
Innlegg: 9.680
Imse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastisk

Sv: raskt ut av ketose

Drit i den stixen, den skaffer deg sannsynligvis bare bekymringer. Dessuten skal du måle på kvelden, 2 timer etter siste måltid.

Jeg har opplevd å ikke få utslag tross kun egg/kjøtt og smør og ikke noe melkeprodukter eller sjokolade, det betyr IKKE at jeg ikke er i ketose, det betyr bare at kroppen er så flink at den bruker alle ketonene. Den hersens tissepinnen viser bare OVERSKUDDSKETONER.

Jeg kan garantere at du ikke faller ut av ketose av 3-6g karbo i form av en til to ruter sjokolade, men om litt betyr en halv plate kanskje. Men sjokolade OG mye fløte feks, da kanskje. Mye karber i fløte og, så ikke hell innpå masse fløte.

Imse er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ketogent 0-20 Svar med sitat