Vis enkelt innlegg
Gammel 07-02-06, 10:17   #2
Fedonisten
Supermoderator
 
Fedonisten sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2004
Alder: 54
Innlegg: 6.447
Fedonisten er bare helt fantastiskFedonisten er bare helt fantastiskFedonisten er bare helt fantastiskFedonisten er bare helt fantastiskFedonisten er bare helt fantastiskFedonisten er bare helt fantastiskFedonisten er bare helt fantastiskFedonisten er bare helt fantastiskFedonisten er bare helt fantastiskFedonisten er bare helt fantastiskFedonisten er bare helt fantastisk

Sv: Smoothie uten proteinpulver og egg ??

Huffamei - dette er ikke lett.

Ikke lett for meg å gi råd heller - for jeg er STERKT i mot disse strenge Candida-diettene.....

Klarer ikke helt å skjønne hvordan du skal klare å lage en smoothie uten disse matvarene du nevner - for der eliminerer du jo de fleste proteinkilder. Smoothie er jo ment som en fin måte å få i seg proteiner på uten å måtte spise "middag" til frokost eller som en kosedrikk.

Håper du får ordentlig og seriøs behandling for intoleransene dine slik at du ikke blir "behandlet syk" som jeg kaller det.

Lykke til - og varm fra Fedonisten

__________________
Etter en rask titt i speilet ser jeg at jeg har kropp som en gud!!
Riktignok en Buddah, men likevel en gud...

Fedonisten er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Fedon Svar med sitat