Vis enkelt innlegg
Gammel 08-04-14, 22:25   #22812
Kanutten
Seniormedlem
 
Kanutten sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 11.548
Kanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastisk

Sv: "Jeg lurer på"-tråd, forhåpentlig med enkle, korte svar

Opprinnelig lagt inn av Lava, her.

Og så lurer jeg på om noen har vært der hvor hormonspiralen begynner å miste virkning, og hvordan det forløp seg. Merker verk i mage/rygg som ved mens, og små spotter..

vet den er på vei til å ikke virke, og har planlagt å ta den ut for å ha kontroll på menopause osv.

Men, hvor lang tid tar det før mens er i gang igjen?

Jeg kuttet ut hormonspiralen og ble sterilisert. Mensen kom ikke før etter ca 2.5 måned. Det psykiske var borte sier de rundt meg, men alle vondter jeg pleide ha før mens før jeg ble gravid kom tilbake. Skikkelig tannverk i hele kroppen.... Men det er verdt det!!

__________________
Æ står han a!
Kanutten er avlogget   Min kostholdsfilosofi: ♥ Lavkarbo ala Kanutt ♥