Sv: Vi som starter i mai -14!
Hei.
Jeg startet omleggingen 27. april, men følger gjerne tråden her for mai.
Litt om meg: snart 42 år, gift og har tre barn på 3, 17 og 19 (med samme mann..). Lærer. Bor i Sør-Troms. Teater, sang og kortlaging er mine hobbyer.
Prøvde noen uker med moderat lavkarbo i fjor, men var ikke helt motivert. Kjente at kroppen reagerte positivt på ketosen, så jeg har motet meg opp lenge for å starte igjen. Denne gangen er målet å finne en måte å leve bedre på, samt gå ned i vekt. Jeg har mye å ta av, men setter meg ikke kilomål foreløpig, det blir en bonus. Hovedsaken er at kroppen fungerer, magen er i balanse og at jeg føler meg bedre.
2 uker er unnagjort og nå fremover er målet å kutte kraftig ned på Pepsi Max-forbruket mitt. Tror at det blir straks bedre på lavkarbo med mer vann og mindre brus. 
|