Vis enkelt innlegg
Gammel 24-05-14, 19:26   #23229
Carisma
Seniormedlem
 
Carisma sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2004
Hvor: Harestua
Alder: 48
Innlegg: 16.055
Carisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastisk

Sv: "Jeg lurer på"-tråd, forhåpentlig med enkle, korte svar

Samme problem hos oss, hauger med godteri hele tida. Ikke så ofte kaker, men flere store boller godteri hver dag. Leverandørene er innom med, og markedsavdelingen vår kommer stadig med noe. I tillegg deler vi kontorbygg med en chipsprodusent, og de har smaksprøver ved inngang et par ganger i mnd også, i slike småposer. Folk kommer med 4-5 av dem og sitter og gnafser i seg. Og likevel går folk og handler seg både brus og godteri i tillegg!! Og da en solgte disse kakeboksene til inntakt for sønnens skoletur var det flere som spiste en hel boks slike i løpet av arbeidsdagen!
Oppå dette kommer lunsjmøter ukentlig med fine baguetter, focaccia e.l.
Jeg har gjort et nummer ut av å være hun sære som ikke smaker på noe, og når det er vanlig kake sier jeg at det blir jeg syk av.

__________________
Persistance pays!

Sist redigert av Carisma : 24-05-14 kl 22:01.
Carisma er avlogget   Min kostholdsfilosofi: LCHF