Vis enkelt innlegg
Gammel 08-06-14, 23:39   #23305
nellie
Seniormedlem
 
nellie sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2007
Hvor: Sarpsborg
Alder: 40
Innlegg: 14.496
nellie er bare helt fantastisknellie er bare helt fantastisknellie er bare helt fantastisknellie er bare helt fantastisknellie er bare helt fantastisknellie er bare helt fantastisknellie er bare helt fantastisknellie er bare helt fantastisknellie er bare helt fantastisknellie er bare helt fantastisknellie er bare helt fantastisk

Sv: "Jeg lurer på"-tråd, forhåpentlig med enkle, korte svar

Opprinnelig lagt inn av Carisma, her.

Jeg tenkte meg ikke om og hengte ut klesvask i dag før vi reiste bort. Den hang ute et par timer på ettermiddagen. Har jeg blitt nabolagets store snakkis nå? Kom på det på vei hjem, og så at ingen andre gjorde slikt i dag.

Jeg har aldri hørt en eneste person være så opptatt av hva som tar seg ut og hva som ikke tar seg ut, som det du uttrykker at du er, her inne. Så antakeligvis har kanskje noen sure gamle kjerringer tenkt: "ungdommen nå til dags", men ellers så har hverdagen/helgedagen deres gått som den ellers hadde gått.

__________________
nellie er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Moderat lavkarbo