Vis enkelt innlegg
Gammel 26-06-14, 11:48   #23458
Lemen
Seniormedlem
 
Lemen sin avatar
 
Medlem siden: May 2006
Alder: 45
Innlegg: 2.788
Lemen er bare helt fantastiskLemen er bare helt fantastiskLemen er bare helt fantastiskLemen er bare helt fantastiskLemen er bare helt fantastiskLemen er bare helt fantastiskLemen er bare helt fantastiskLemen er bare helt fantastiskLemen er bare helt fantastiskLemen er bare helt fantastiskLemen er bare helt fantastisk

Sv: "Jeg lurer på"-tråd, forhåpentlig med enkle, korte svar

Opprinnelig lagt inn av Carisma, her.

Jeg sitter på jobb med intense menssmerter. Har tatt 3x ibux 200, men de ser ikke ut til å fungere. Hva annet kan jeg gjøre? Jeg klarer ikke jobbe, så om jeg ikke finner på noe er det tull å sitte her, men jeg gikk hjem pga disse smertene forrige mnd også og vil helst slippe det igjen! Dessuten klarer jeg ikke kjøre bil nå, så jeg kommer ingen vei uansett )

Nå hjelper ibux meg, men jeg skal ikke bruke NSAIDs, så det er derfor ikke så aktuelt for meg å bruke det.

Mine menssmerter forsvart omtrent på dagen etter jeg fikk satt i p-stav for 3 år siden. Nå er det på tide å bytte den, og de siste 2-3 mnd har jeg merket at jeg har begynt å få litt mens-smerter igjen.

Vet om mange som bruker prevensjon mot menssmerter, kanskje noe å vurdere, om du ikke skal ha flere barn nå med det første?

__________________



Lemen er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Lavkarbo