Vis enkelt innlegg
Gammel 25-01-15, 19:06   #6
BenteR
Seniormedlem
 
BenteR sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2011
Hvor: 770 meter over havet
Innlegg: 4.055
BenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastiskBenteR er bare helt fantastisk

Sv: Omskjæring av gutter

Omskjæring av bebiser er jeg motstander av, men en må også være klar over at til og med en hel del norske menn har måtte bli omskjært av helsemessige grunner. Et ufarlig inngrep, men det bør absolutt gjøres på sykehus og bare når det er behov for det.
Blir det nektet å foreta en omskjæring på sykehus, vil nok som Sylwester sier inngrepet skje andre steder der det slett ikke er trygt.

__________________
En reise på 1000 mil begynner med 1 skritt.
BenteR er avlogget   Min kostholdsfilosofi: diabetiker, max 5 karbo pr.måltid Svar med sitat